Home » Aktualności » Klubik redakcyjnej pomocy z GOPS

Klubik redakcyjnej pomocy z GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że rozpoczynamy akcję społeczną

„ Klubik redakcyjnej pomocy”.

W naszej codziennej pracy coraz częściej spotykamy się z sytuacjami , kiedy mieszkańcy gminy Sokolniki zwracają się do naszego Ośrodka z prośbą o pomoc w redagowaniu pism, cv, wniosków i podań oraz w załatwianiu skomplikowanych spraw urzędowych.

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców naszej gminy uruchamiamy „ Klubik redakcyjnej pomocy”. Celem klubiku jest propagowanie idei wzajemnego wsparcia oraz pomocy socjalnej jako działalności skierowanej na przywracanie lub wzmacnianie zdolności osób i rodzin do funkcjonowania w społeczeństwie.

Pomagamy redagować:

– pisma urzędowe

– podania i wnioski

– pozwy na etapie przygotowawczym.

W razie potrzeby uzyskania pomocy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z pracownikami socjalnymi oraz asystentem rodziny w GOPS w Sokolnikach ul. Parkowa 6/3, tel. (62) 78 46 1 90 lub gops@sokolniki.pl.

Plakat

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
26.07.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia