Home » Aktualności » Klubik redakcyjnej pomocy z GOPS

Klubik redakcyjnej pomocy z GOPS

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach informuje, że rozpoczynamy akcję społeczną

„ Klubik redakcyjnej pomocy”.

W naszej codziennej pracy coraz częściej spotykamy się z sytuacjami , kiedy mieszkańcy gminy Sokolniki zwracają się do naszego Ośrodka z prośbą o pomoc w redagowaniu pism, cv, wniosków i podań oraz w załatwianiu skomplikowanych spraw urzędowych.

W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców naszej gminy uruchamiamy „ Klubik redakcyjnej pomocy”. Celem klubiku jest propagowanie idei wzajemnego wsparcia oraz pomocy socjalnej jako działalności skierowanej na przywracanie lub wzmacnianie zdolności osób i rodzin do funkcjonowania w społeczeństwie.

Pomagamy redagować:

– pisma urzędowe

– podania i wnioski

– pozwy na etapie przygotowawczym.

W razie potrzeby uzyskania pomocy zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z pracownikami socjalnymi oraz asystentem rodziny w GOPS w Sokolnikach ul. Parkowa 6/3, tel. (62) 78 46 1 90 lub gops@sokolniki.pl.

Plakat

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.06.2022 r.

Poradnik Seniora na czas pandemi logo
Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia
Logo fundacji Wawel