Home » Aktualności » Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień DzieckaKażdego roku 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka .Z tej też okazji postanowiliśmy zrobić w naszej gminie wyjątkowe święto. Dzień upłynął nam pod znakiem zabawy, muzyki, uśmiechów i ogromu radości . Wydarzenie odbywało się na terenie filii GOKSiT w Starym Ochędzynie . GOPS w Sokolnikach jako współorganizator przygotował dla dzieci pyszne kolorowe lemoniady, warsztaty plastyczne oraz spotkanie z panem Piotrem Jankiem specjalistą do spraw zagospodarowania lasu z Nadleśnictwa Przedborów. Pan Piotr przeprowadził z dziećmi ciekawą pogadankę dotyczącą „ życia lasu” oraz pokazał jak prawidłowo wsadzić drzewo.

Nie zabrakło atrakcji zapewnionych przez organizatora GOKSiT w Sokolnikach, muzyki, występów, konkursów.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy serdeczne  życzenia samych radosnych chwil, uśmiechu i pogody ducha.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.06.2022 r.

Poradnik Seniora na czas pandemi logo
Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia
Logo fundacji Wawel