Home » Aktualności » Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień DzieckaKażdego roku 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka .Z tej też okazji postanowiliśmy zrobić w naszej gminie wyjątkowe święto. Dzień upłynął nam pod znakiem zabawy, muzyki, uśmiechów i ogromu radości . Wydarzenie odbywało się na terenie filii GOKSiT w Starym Ochędzynie . GOPS w Sokolnikach jako współorganizator przygotował dla dzieci pyszne kolorowe lemoniady, warsztaty plastyczne oraz spotkanie z panem Piotrem Jankiem specjalistą do spraw zagospodarowania lasu z Nadleśnictwa Przedborów. Pan Piotr przeprowadził z dziećmi ciekawą pogadankę dotyczącą „ życia lasu” oraz pokazał jak prawidłowo wsadzić drzewo.

Nie zabrakło atrakcji zapewnionych przez organizatora GOKSiT w Sokolnikach, muzyki, występów, konkursów.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy serdeczne  życzenia samych radosnych chwil, uśmiechu i pogody ducha.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.04.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia