Home » Aktualności » Gminny Dzień Dziecka 2023

Gminny Dzień Dziecka 2023

Gminny Dzień Dziecka w FiglorajuKażdego roku 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka .Z tej też okazji postanowiliśmy zorganizować w naszej gminie kolejny raz to wyjątkowe święto. Dzień upłynął nam pod znakiem zabawy, muzyki, uśmiechów i ogromu radości . Dopisała piękna słoneczna pogoda. Wydarzenie odbywało się na terenie filii GOKSiT w Starym Ochędzynie . GOPS w Sokolnikach jako współorganizator przygotował dla dzieci atrakcje w postaci zbijania piniat, zbiorową pracę plastyczną „ Wszystkie dzieci nasze są” oraz fotoramkę . Na zaproszenie GOPS przyjechali z paradą motorowcy, którym przewodniczył Pan Krzysztof Kryś mieszkaniec Sokolnik.

Nie zabrakło atrakcji zapewnionych przez organizatora GOKSiT w Sokolnikach, muzyki, popcornu i waty cukrowej.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz składamy serdeczne  życzenia samych radosnych chwil, uśmiechu i pogody ducha.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
26.07.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia