Home » Aktualności » Dzień Dziecka z GOPS

Dzień Dziecka z GOPS

Dzień dzieckaDzień Dziecka – radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, które na stałe wpisało się w kalendarz imprezowy w naszej gminie. W tegorocznym święcie dzieci organizowanym przez Gminę Sokolniki, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach uczestniczył także nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

1 czerwca 2021 na dzieci z naszej gminy czekały różnego rodzaju atrakcje. Podczas wspaniałej zabawy plenerowej przy muzyce na terenie filii GOKSiT w Starym Ochędzynie najmłodsi uczestniczyli z dużym zaangażowaniem w warsztatach plastycznych „ Nasza gmina – nasz dom”. Pod okiem asystenta rodziny i pracowników socjalnych GOPS powstał piękny herb gminy Sokolniki, a kierownik GOPS wręczając nagrody przypomniała dzieciom , że należy być dumnym ze swojego pochodzenia i szanować symbole gminy.

Spore emocje towarzyszyły „owocowym szaszłykom”, które dzieci chętnie robiły ze świeżych owoców . Dzieci wzięły także udział w głośnym czytaniu z nagrodami „ Cała Polska czyta dzieciom” , prowadzonym przez dyrektora miejscowej Biblioteki. Nie zabrakło malowania twarzy, popcornu i pysznej waty cukrowej kręconej przez panią dyrektor GOKSiT.

Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zabawiało dzieci w przepięknych strojach rożnych postaci z bajek.

Rodzice powinni pamiętać, że każdy dzień jest dniem ich dziecka. Dniem miłości do niego, ciągłej opieki i poszanowania, a także troski o jego rozwój.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.06.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia