Home » Aktualności » Dzień Dziecka z GOPS

Dzień Dziecka z GOPS

Dzień dzieckaDzień Dziecka – radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, które na stałe wpisało się w kalendarz imprezowy w naszej gminie. W tegorocznym święcie dzieci organizowanym przez Gminę Sokolniki, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach uczestniczył także nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

1 czerwca 2021 na dzieci z naszej gminy czekały różnego rodzaju atrakcje. Podczas wspaniałej zabawy plenerowej przy muzyce na terenie filii GOKSiT w Starym Ochędzynie najmłodsi uczestniczyli z dużym zaangażowaniem w warsztatach plastycznych „ Nasza gmina – nasz dom”. Pod okiem asystenta rodziny i pracowników socjalnych GOPS powstał piękny herb gminy Sokolniki, a kierownik GOPS wręczając nagrody przypomniała dzieciom , że należy być dumnym ze swojego pochodzenia i szanować symbole gminy.

Spore emocje towarzyszyły „owocowym szaszłykom”, które dzieci chętnie robiły ze świeżych owoców . Dzieci wzięły także udział w głośnym czytaniu z nagrodami „ Cała Polska czyta dzieciom” , prowadzonym przez dyrektora miejscowej Biblioteki. Nie zabrakło malowania twarzy, popcornu i pysznej waty cukrowej kręconej przez panią dyrektor GOKSiT.

Miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zabawiało dzieci w przepięknych strojach rożnych postaci z bajek.

Rodzice powinni pamiętać, że każdy dzień jest dniem ich dziecka. Dniem miłości do niego, ciągłej opieki i poszanowania, a także troski o jego rozwój.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.06.2022 r.

Poradnik Seniora na czas pandemi logo
Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia
Logo fundacji Wawel