Home » Aktualności » Warsztaty wiosenno-wielkanocne już za nami

Warsztaty wiosenno-wielkanocne już za nami

3 kwietnia 2019 roku w Budynku GOKSiT w Sokolnikach odbyły się Wiosenno- wielkanocne Warsztaty zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach realizacji projektu socjalnego ABC świadomego seniora.

Seniorzy z naszej gminy pod okiem Pani Emilii Jeżykowskiej lokalnej florystki przygotowali palmy wielkanocne oraz poznali możliwości i techniki układania kompozycji kwiatowych.

Praca nad dekoracjami pochłonęła wszystkich całkowicie, zajęcia pod przewodnictwem Pani Emilli sprawiły Seniorom ogromną frajdę i relaks , jak sami stwierdzili na koniec spotkania. Wszyscy świetnie się bawili spędzając wolny czas poświęcony na edukację z integracją.

Piękne palmy własnoręcznie wykonane przez Seniorów będą wyjątkową dekoracją świątecznego stołu. Pani Emilli Jeżykowskiej za ogromne zaangażowanie w realizację spotkania bardzo serdecznie dziękujemy , takie postawy pokazują, że Pomagać może każdy i wszędzie.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.06.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia