Home » Aktualności » Warsztaty wiosenno-wielkanocne już za nami

Warsztaty wiosenno-wielkanocne już za nami

3 kwietnia 2019 roku w Budynku GOKSiT w Sokolnikach odbyły się Wiosenno- wielkanocne Warsztaty zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach realizacji projektu socjalnego ABC świadomego seniora.

Seniorzy z naszej gminy pod okiem Pani Emilii Jeżykowskiej lokalnej florystki przygotowali palmy wielkanocne oraz poznali możliwości i techniki układania kompozycji kwiatowych.

Praca nad dekoracjami pochłonęła wszystkich całkowicie, zajęcia pod przewodnictwem Pani Emilli sprawiły Seniorom ogromną frajdę i relaks , jak sami stwierdzili na koniec spotkania. Wszyscy świetnie się bawili spędzając wolny czas poświęcony na edukację z integracją.

Piękne palmy własnoręcznie wykonane przez Seniorów będą wyjątkową dekoracją świątecznego stołu. Pani Emilli Jeżykowskiej za ogromne zaangażowanie w realizację spotkania bardzo serdecznie dziękujemy , takie postawy pokazują, że Pomagać może każdy i wszędzie.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.06.2022 r.

Poradnik Seniora na czas pandemi logo
Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia
Logo fundacji Wawel