Home » Aktualności » Warsztaty psychologiczno – plastyczne z GOPS w Sokolnikach

Warsztaty psychologiczno – plastyczne z GOPS w Sokolnikach

Praca wre, jest gwarno, na stołach wstążki, rurki,kwiatki, klej i papierowe dekoracje. Każde dziecko zajęte pracą. W sali krzyżują się głośne nawoływania: kto ma wstążkę, gdzie są patyczki, pożycz klej, ja mam nożyczki…

W dniu 20 maja 2019 w GOKSiT w Sokolnikach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował warsztaty dla dzieci i rodziców z okazji nadchodzącego Dnia Matki. Dzieci z naszej gminy miały okazję przygotować wyjątkowe, własnoręczne upominki dla mam, z okazji ich święta. Okazało się, że pomysł był trafiony, dzieci świetnie się bawiły.
Uczestnicy wraz z asystentem rodziny Emilią Rebelka oraz pracownikiem socjalnym Anną Rybczyńską tworzyły piękne kartki dla swoich kochanych mam. Nasze prace były wyjątkowe, bo wykonane samodzielnie. Dzieci dobierały kolory wstążek i ozdób, które najbardziej lubią ich mamy. Równocześnie zaproszeni rodzice przy kawie słuchali wykładu psychologa Pani Katarzyny Szwed „ O roli rodzica w życiu dziecka”. Przekazane informacje były ciekawe , rodzice chętnie brali udział w dyskusji, zadawali pytania. Na spotkaniu nie zabrakło kierownika miejscowego GOPS -u Ewy Szandała , która dziękowała rodzicom , że znaleźli czas żeby przyjść z dziećmi na zajęcia i zapraszała by korzystać z takich warsztatów.
Efekt pracy dzieci był zaskakujący, co możecie Państwo zobaczyć w galerii zdjęć .
Gratulujemy uczestnikom warsztatów pomysłowości, cierpliwości i wielkiego zaangażowania w wykonywane prace .
Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta, aby w wielości spraw do załatwienia, obowiązków, trosk , niedospanych nocy, czuły zawsze, że są Kochane.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
26.07.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia