Home » Aktualności » Warsztaty psychologiczno – plastyczne z GOPS w Sokolnikach

Warsztaty psychologiczno – plastyczne z GOPS w Sokolnikach

Praca wre, jest gwarno, na stołach wstążki, rurki,kwiatki, klej i papierowe dekoracje. Każde dziecko zajęte pracą. W sali krzyżują się głośne nawoływania: kto ma wstążkę, gdzie są patyczki, pożycz klej, ja mam nożyczki…

W dniu 20 maja 2019 w GOKSiT w Sokolnikach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizował warsztaty dla dzieci i rodziców z okazji nadchodzącego Dnia Matki. Dzieci z naszej gminy miały okazję przygotować wyjątkowe, własnoręczne upominki dla mam, z okazji ich święta. Okazało się, że pomysł był trafiony, dzieci świetnie się bawiły.
Uczestnicy wraz z asystentem rodziny Emilią Rebelka oraz pracownikiem socjalnym Anną Rybczyńską tworzyły piękne kartki dla swoich kochanych mam. Nasze prace były wyjątkowe, bo wykonane samodzielnie. Dzieci dobierały kolory wstążek i ozdób, które najbardziej lubią ich mamy. Równocześnie zaproszeni rodzice przy kawie słuchali wykładu psychologa Pani Katarzyny Szwed „ O roli rodzica w życiu dziecka”. Przekazane informacje były ciekawe , rodzice chętnie brali udział w dyskusji, zadawali pytania. Na spotkaniu nie zabrakło kierownika miejscowego GOPS -u Ewy Szandała , która dziękowała rodzicom , że znaleźli czas żeby przyjść z dziećmi na zajęcia i zapraszała by korzystać z takich warsztatów.
Efekt pracy dzieci był zaskakujący, co możecie Państwo zobaczyć w galerii zdjęć .
Gratulujemy uczestnikom warsztatów pomysłowości, cierpliwości i wielkiego zaangażowania w wykonywane prace .
Wszystkim Mamom składamy najlepsze życzenia z okazji ich święta, aby w wielości spraw do załatwienia, obowiązków, trosk , niedospanych nocy, czuły zawsze, że są Kochane.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.02.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia