Home » Aktualności » Wakacyjny Piknik 2019

Wakacyjny Piknik 2019

Wakacyjny Rodzinny Piknik w parku w Sokolnikach, którego inicjatorem był Urząd Gminy w Sokolnikach za nami! Impreza odbyła się we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sokolnikach, Biblioteką Publiczną oraz GOKSiT w Sokolnikach.


Zorganizowany dla rodzin pokaz ratownictwa medycznego oraz pokazy służb mundurowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Postawiliśmy na rozrywkę, jednak istotnym elementem pikniku była również edukacja najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Profesjonalny pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez ratowników medycznych ze Szpitala Powiatowego w Wieruszowie był idealną okazją do nauki postawy i zachowania w sytuacjach kryzysowych, podczas których niezbędne jest podjęcie inicjatywy pomocy poszkodowanemu.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tyblach, którzy zaprezentowali wyposażenie wozu strażackiego. Dziękujemy również przedstawicielom Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie za obecność i uświetnienie tegorocznego pikniku, a także wolontariuszkom, dzięki którym zabawa podczas imprezy była tak kolorowa i radosna 🙂
Wydarzenie finansowane ze środków Gminy Sokolniki oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokolnikach.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
26.07.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia