Home » Aktualności » Seniorzy chętnie badali słuch

Seniorzy chętnie badali słuch

W dniu 6 marca 2019 r., z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach realizowanego projektu socjalnego „ABC świadomego Seniora” oraz przy pomocy Urzędu Gminy w Sokolnikach na terenie GOKSiT-u odbyły się bezpłatne przesiewowe subiektywne badania słuchu.

Z badań mogli skorzystać wszyscy chętni mieszkańcy z terenu naszej Gminy, nie tylko osoby korzystające ze wsparcia i doradztwa Ośrodka.
Były to badania prowadzone przez Centrum Aparatów Słuchowych z Wielunia.
Kierownik GOPS Ewa Szandała w imieniu Wójta Sylwestra Skrzypka, Seniorów i Ośrodka serdecznie podziękowała Pani Kamili Muszyńskiej, która z dużą dozą uśmiechu przeprowadzała badania.
W przyszłości GOPS przy współpracy Urzędu Gminy i Centrum Aparatów Słuchowych ponownie zorganizuje bezpłatne przesiewowe badania słuchu , gdyż „Nic nie zastąpi profilaktyki , a zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć…”

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.02.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia