Home » Aktualności » Seniorzy chętnie badali słuch

Seniorzy chętnie badali słuch

W dniu 6 marca 2019 r., z inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokolnikach w ramach realizowanego projektu socjalnego „ABC świadomego Seniora” oraz przy pomocy Urzędu Gminy w Sokolnikach na terenie GOKSiT-u odbyły się bezpłatne przesiewowe subiektywne badania słuchu.

Z badań mogli skorzystać wszyscy chętni mieszkańcy z terenu naszej Gminy, nie tylko osoby korzystające ze wsparcia i doradztwa Ośrodka.
Były to badania prowadzone przez Centrum Aparatów Słuchowych z Wielunia.
Kierownik GOPS Ewa Szandała w imieniu Wójta Sylwestra Skrzypka, Seniorów i Ośrodka serdecznie podziękowała Pani Kamili Muszyńskiej, która z dużą dozą uśmiechu przeprowadzała badania.
W przyszłości GOPS przy współpracy Urzędu Gminy i Centrum Aparatów Słuchowych ponownie zorganizuje bezpłatne przesiewowe badania słuchu , gdyż „Nic nie zastąpi profilaktyki , a zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć…”

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.06.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia