Home » Aktualności » Niebawem Dzień Dziecka

Niebawem Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w GOKSiT z GOPSDzień Dziecka – radosne święto wszystkich dzieci, obchodzone od ponad pół wieku, które na stałe wpisało się w kalendarz imprezowy w naszej gminie. Tegoroczne święto dzieci zorganizowano przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Sokolnikach nieco wcześniej, w wydarzeniu uczestniczył także nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej.

Za górami, za lasami, za siedmioma lasami… Brzmi znajomo. Prawda? Oczywiście, bo to początek niemal każdej, dobrze znanej bajki. To właśnie baśnie i bajki stały się tematem nowego przedstawienia pt. „Bajkowy pociąg”, które wystawiło Koło Gospodyń Wiejskich w Sokolnikach – Aktywne Kobiety 21 maja br na scenie GOKSiT w Sokolnikach.

Po przedstawieniu pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zaprosiły dzieci na warsztaty artystyczne, podczas których dzieci wykonały prezenty na zbliżający się Dzień Matki.

Warsztaty kreatywne dostarczyły dzieciom ogromnej frajdy, a zakup materiałów był możliwy dzięki wsparciu finansowemu ze strony Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów alkoholowych w gminie Sokolniki.

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – jako prezent dla naszych najmłodszych mieszkańców Gminy Sokolniki.

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.06.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia