Home » Aktualności » Masz możliwość przyjęcia uchodźców z Ukrainy pod swój dach? Poinformuj nas!

Masz możliwość przyjęcia uchodźców z Ukrainy pod swój dach? Poinformuj nas!

Flaga Ukrainy

Szanowni Państwo,

tak jak cały cywilizowany świat, również i my jesteśmy głęboko poruszeni brutalnym atakiem Federacji Rosyjskiej na swojego sąsiada – Ukrainę.

Biorąc pod uwagę możliwość dalszej eskalacji wojny, zwracamy się do Państwa z prośbą o zgłaszanie propozycji wsparcia dla sąsiadów z Ukrainy, których życie i zdrowie jest zagrożone. Propozycję w zakresie oferty osób prywatnych, które chcę przyjąć do siebie uchodźców z Ukrainy, prosimy kierować na adres pomocua@sokolniki.pl. W wiadomości proszę wskazać: adres, imię i nazwisko, numer telefonu, liczbę oferowanych miejsc i termin planowanej pomocy oraz inne ważne informacje. Na powyższy adres e-mail można również zgłaszać inne, niestandardowe wsparcie.

W przypadku zgłoszenia skontaktuje się z Państwem pracownik socjalny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokolnikach. Po dokonaniu weryfikacji dane zostaną przekazane Wojewodzie Łódzkiemu celem właściwej relokacji osób potrzebujących na terenie województwa łódzkiego lub wykorzystane w razie konieczności – przybycia potrzebujących pomocy bezpośrednio do naszej Gminy.

W sprawie uchodźców z Ukrainy informacji udziela GOPS w Sokolnikach w godzinach pracy Ośrodka, po godzinie 15:30 proszę o kontakt pod Nr tel 798 227 146 dyżur pełni Ewa Szandała kierownik GOPS .

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.06.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia