Home » Aktualności » Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Szanowni Państwo!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach serdecznie dziękuje Państwu za zainteresowanie ważnymi zmianami w programie 500+. Cieszymy się, ze podczas tegorocznych dni naszej gminy tak chętnie mieszkańcy korzystali z przygotowanych przez nasz Ośrodek informacji.


Tym samym już dzisiaj zapraszamy do siedziby GOPS ul. Parkowa 6/3 w Sokolnikach, do kontaktu tel. (620 7846190 oraz na stronę internetową https://gops.sokolniki.pl/ w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących składania wniosków o świadczenia wychowawcze, rodzinne, dobry start oraz fundusz alimentacyjny .
ZAPRASZAMY!

Dni Gminy Sokolniki

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
26.07.2024 r.

Pomoc psychologiczna logo
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia