Home » Aktualności » Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Szanowni Państwo!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach serdecznie dziękuje Państwu za zainteresowanie ważnymi zmianami w programie 500+. Cieszymy się, ze podczas tegorocznych dni naszej gminy tak chętnie mieszkańcy korzystali z przygotowanych przez nasz Ośrodek informacji.


Tym samym już dzisiaj zapraszamy do siedziby GOPS ul. Parkowa 6/3 w Sokolnikach, do kontaktu tel. (620 7846190 oraz na stronę internetową https://gops.sokolniki.pl/ w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących składania wniosków o świadczenia wychowawcze, rodzinne, dobry start oraz fundusz alimentacyjny .
ZAPRASZAMY!

Dni Gminy Sokolniki

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
23.06.2022 r.

Poradnik Seniora na czas pandemi logo
Pomoc psychologiczna logo
Logo Projektu Samorząd Przyjazny Rodzinie 2021
Logo projektu czyste powietrze
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Empatia
Logo fundacji Wawel