Home » Aktualności » Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Informacje 500 + także na Dniach Gminy Sokolniki

Szanowni Państwo!

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sokolnikach serdecznie dziękuje Państwu za zainteresowanie ważnymi zmianami w programie 500+. Cieszymy się, ze podczas tegorocznych dni naszej gminy tak chętnie mieszkańcy korzystali z przygotowanych przez nasz Ośrodek informacji.


Tym samym już dzisiaj zapraszamy do siedziby GOPS ul. Parkowa 6/3 w Sokolnikach, do kontaktu tel. (620 7846190 oraz na stronę internetową http://gops.sokolniki.pl/ w przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących składania wniosków o świadczenia wychowawcze, rodzinne, dobry start oraz fundusz alimentacyjny .
ZAPRASZAMY!

Dni Gminy Sokolniki

Harmonogram wypłat

Świadczenia rodzinne
25.09.2020 r.

Świadczenie wychowawcze (500+)
24.09.2020 r. 

Informator Seniora

Poradnik Prawny

Poradnik prawny
Dobry start logo
Rodzina 500 logo
KDR logo
Zoom in Regular Zoom out
Dziecięcy Telefon Zaufania
Empatia